JAUNA TENDENCE: veids kā apgūt angļu valodu 10 dienās

 

Ja tu domā, ka svešvalodas apguve ir ilgtoša un sarežģīta, tad tev ir jāzina, ka ar pareizu pieeju tagad ikviens var viegli un ātri iemācīties runāt jaunā valodā. Simtiem sievietes no visas Latvijas, kuras jau ir izmantojušas speciālu metodi ātrai angļu valodas apguvei, iesūtījušas savus veiksmes stāstus un dalās ar saviem trikiem un viltībām.


Programmas redaktors ir izvēlējies 3 iedvesmojošākos stāstus un piedāvā šodien, 11. februārī, ikvienam izmēģināt šo metodi. Arī tavs stāsts var sākties jau šodien. Lasi tālāk un uzzini kā arī tu vari iemācīties brīvi sarunāties angļu valodā pat pāris nedēļu laikā un saņemt savu programmu šodien.

Katrīna (46)

Katrīna (46) janvārī apguva angļu valodu 3 nedēļās.

Es apguvu angļu valodu 3 nedēļās. Agrāk dzīvoju ar domu, ka tikai kāds man uz ielas nepaprasa kaut ko angliski vai darbā nepiezvana klients angliski, ka tikai man blakus vienmēr būtu kāds kurš iztulko. Kaut ko es nedaudz zināju angliski, bet ne tik labi, lai uz vietas ātri izdomātu kā salikt kopā sakarīgus teikumus. Es izmantoju Šveices svešvalodu apguves metodi internetā. Nodarbības bija ļoti interesantas un jāsaka ka arī savādas, bet ar tām es iemācījos vienkārši sarunāties angļu valodā. Metode ir fantastiska – tā ļauj tev sākt domāt angļu valodā. Tagad pat nakts vidū varu celties un atbildēt angliski (smejas). Man ir pazudis mulsums un tagad darbā labprāt sarunājos ar klientiem angliski. Viss iet daudz labāk. Ļoti vēlos pavasarī aizbraukt uz Londonu un parunāt ar īstiem angļiem.

Rita (53)

Rita (53) apguva angļu valodu 10 dienās

Diezgan brīvi iemācījos runāt angliski jau 10 dienās. Tikko biju apciemot meitu un mazmeitiņu Anglijā. Visi bija šokā, jo iepriekšējā reizē vēl nerunāju angliski. Bet tagad arī es beidzot varēju ar mazmeitiņu sarunāties angliski. Par Šveices metodi pirmo reizi uzzināju no reklāmas internetā. Dēļ garajām darba stundām, nebiju 100% pārliecināta, ka tā uzreiz sākšu mācīties, bet nolēmu, ka labāk, lai tā programma ir manā datorā, ja nu pa brīvdienām sanāk piesēsties. Uzreiz pēc reģistrācijas saņēmu savas nodarbības. Bija pavisam savādāk, nekā biju domājusi. No sākuma nodarbības iemāca ļoti noderīgu vārdu krājumu un nākamās nodarbības parāda metodi kā viegli atcerēties visu un veidot saprotamus teikumus. Jau pēc 10 dienām varēju pateikt ļoti daudz angļu valodā. Biju domājusi, ka programmu varēšu lietot tikai vienu mēnesi, bet beigās izrādījās, ka tā ir pieejama visu laiku.

Laura (49)

Laura (49) apguva angļu valodu 6 dienās

Man tas prasīja tikai 6 dienas, lai sāktu runāt angliski. Angļu valodu biju mācījusies tikai skolas laikā, bet maz kas palicis galvā, jo ikdienā regulāri nav sanācis saskarties ar angļu valodu. Tomēr ir bijušas situācijas, kur ļoti pietrūkst angļu valoda un sajūta ir muļķīga. Ja braucu kaut kur ārpus valsts, tad zinu, ka vai nu lidostā man kāds kaut ko prasīs angliski vai man pašai vajadzēs viesnīcā kaut ko uzzināt. Dēļ tā gluži valodu kursiem veltīt laiku un naudu nevēlējos. Izmantoju Šveices programmu savā datorā un burtiski dažās dienās iemācījos tieši tās lietas, kuras man ir nepieciešamas, netērējot laiku nekam liekam. Ļoti uzlabojusies izruna, kas man ļauj justies pārliecinātakai, kad runāju angliski. Es tagad tekoši un brīvi varu pajautāt ceļu uz ielas, pasūtīt ēdienu kafejnīcā vai parunāt ar cilvēkiem, ar kuriem tikko esmu iepazinusies. Noteikti iesaku visiem šo metodi kuri grib iemācīties runāt bez garām aizturēm un pauzēm, bet plūstošā angļu valodā.

 

SwissLanguages piedāvā – iemācies runāt angliski 14 dienās vai saņem naudu atpakaļ. Tikai šodien, ziemas akcijas ietvaros saņem valodu programmu ar 55% atlaidi – tikai par 6.95€ (parastā cena EUR 16.95). Nenokavē! Atlaide tikai pirmajiem 100 interesentiem šodien.

 

Spied šeit, lai sāktu mācīties angļu valodu! (y)