Atradums: viens ikvakara rituāls ātrai angļu valodas apguvei! – stāsta jelgavniece Inese

IMG_3247“Angļu valodu apguvu, jo vēlējos piedalīties sarunās ar ārzemju radiem,” stāsta Inese Ziemele no Jelgavas. “Pateicoties šai programmai, tagad daru to brīvi!”


Lasi interviju ar Inesi un uzzini, kā tu vari iemācīties angļu valodu 14 dienās! Uzmanību – tikai šodien saņem 55% atlaidi angļu valodas apguvei!– Vai bijāt iepriekš mācījusies angļu valodu?
Šī bija pirmā reize, kad mācījos angļu valodu. Iepriekš par to pat nebiju domājusi, bet visam jau reiz pienāk pirmā reize!


Kas pamudināja sākt mācīties angļu valodu ar Šveices metodi?
Mūsu ģimenei ir pievienojušies radi no ārzemēm, kuri runā angliski. Kad viņi atbrauc ciemos, parasti jutos ļoti neērti –nesapratu, ko viņi saka, nevarēju arī atbildēt uz jautājumiem. Pārējie ģimenes locekļi, izņemot mani, visu saprata un viegli sarunājās ar ciemiņiem. Es vēlējos spēt runāt tāpat!
Tieši Šveices valodu programmai pieteicos, jo mani iedvesmoja citu cilvēku pozitīvās atsauksmes par šo metodi. Uzrunāja arī fakts, ka varu mācīties jebkurā laikā. Turklāt ar garantiju – ja man nesanāks iemācīties, dabūšu samaksāto naudu atpakaļ.

 

– Kā notika mācīšanās?
Kad piereģistrējos, uzreiz saņēmu piekļuvi programmai un varēju sākt to lietot. Viss bija tieši tā kā iztēlojos – valodu apguvu ātri un bez aizķeršanās. Visvairāk man patika, ka varu lietot programmu  jebkurā laikā, gan mājās, gan brīvā brīdī, darbā esot. Tas ir ļoti vienkārši, reizēm attapos programmā pavadījusi pat vairākas  stundas, tik ļoti tā aizrauj!– Kā jūs vērtējat savu angļu valodu pēc 2 nedēļām?
Jūtami uzlabojusies mana izruna. Tagad arī jūtos daudz pārliecinātāka runāt angliski. Liels prieks, ka, skatoties filmas, daudzas frāzes jau saprotu, varu arī izsekot līdzi sarunām. Tagad ar nepacietību gaidu ciemos savus ārzemju radiņus, lai varētu viņus pārsteigt ar savām jaunajām angļu valodas zināšanām!

 

– Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri vēl nerunā angliski?
Vēl nesen pati ne cik nerunāju angliski un tas likās neiespējami. Šodien jau domāju pretēji – tagad angliski varu pastāstīt visu par sevi, par savu ģimeni. Angliski iemācīties sarunāties īsā laikā- tagad tas ir iespējams un arī Tu to vari!

Spied šeit – www.SwissLanguages.com – un saņem atlaidi savai valodu apmācības programmai!(8)
inese dzeltena teksts-2
Spied šeit – www.SwissLanguages.com – un saņem atlaidi savai valodu apmācības programmai!(8)

SwissLanguages.com garantē – izmantojot valodu apguves programmu internetā, iemācīsies runāt angliski tādā līmenī, kas tevi pilnībā apmierina vai saņem naudu atpakaļ! Tikai šodien – saņem angļu valodas programmu ar 55% atlaidi – tikai par 6.95€ (parastā cena EUR 16.95). Nenokavē! Atlaide tikai pirmajiem 50 interesentiem šodien!