Účtovník Oskar: V záujme svojej práce som sa po anglicky naučil za pár dní!

 

Screen Shot 2016-03-07 at 18.04.03

„Túto výukovú metódu je ťažké opísať – musíte to skrátka zažiť na vlastnej koži. Začal som prakticky od nuly, ale už po pár dňoch som vedel vyjadriť svoje myšlienky v angličtine!“ . Prečítajte si rozhovor s ôskarom (43) a zistíš, ako sa aj ty môžeš naučiť po anglicky za 14 dní a práve dnes získať zľavu na zvládnutie angličtiny!

 

– Učili ste sa predtým angličtinu?
– Predtým som sa anglicky neučil – v škole som mal nemčinu a ani o tej nemôžem povedať, že by som ju vedel perfektne. Dávnejšie som rozmýšľal, že by som sa mal naučiť aspoň trochu po anglicky v záujme mojej práce. Niekomu by sa mohlo zdať, že načo vlastne potrebujem angličtinu, keď pracujem s dokumentmi v kancelárii. V skutočnosti je to momentálne tak, že zákazníci môžu pochádzať z ktorejkoľvek krajiny – a očakávajú, že budete vedieť po anglicky. Môžu napríklad zavolať, aby si niečo vyjasnili. Nech je to akokoľvek, v práci je to bez znalosti anglického jazyka stále náročnejšie.

Čo vás podnietilo učiť sa po anglicky švajčiarskou metódou?
– Vždy som sa chcel naučiť rozprávať po anglicky. Ale najväčšou prekážkou bolo, že som nemal čas na učenie. Presne preto som hľadal program, ktorý by mi umožnil štúdium angličtiny z domu. Na švajčiarsku metódu som na internete čítal dobré referencie, tak som sa rozhodol vyskúšať ju na sebe – skutočne si dokážem osvojiť angličtinu za taký krátky čas?

– Povedzte nám – ako prebiehal zápis do programu a samotná výuka?
– Výuka prebieha cez počítač – hneď po prihlásení do programu získate prístup k lekciám angličtiny. Naučíte sa úplné základy: slovíčka, vety, výslovnosť. Môžete počúvať výslovnosť každého slovíčka a sám ho opakovať bez obmedzení – toľkokrát, koľko potrebujete. Tiež sa môžete kedykoľvek vrátiť k predchádzajúcim lekciám. Ak sa nemýlim, hneď po dvoch dňoch som vedel spojiť slová do vety a vyjadriť myšlienku. Celkovo je tento program ťažko opísať – skrátka to musíte zažiť na vlastnej koži.

-Ako hodnotíte svoju angličtinu po 2 týždňoch?
– Považujem svoju angličtinu za dobrú, aj keď viem, že sa musím ešte učiť, aby som zlepšil svoju výslovnosť a zbavil sa prízvuku. Moje zlepšenie je však v každom prípade skutočne veľké – vzhľadom na fakt, že som začal prakticky od nuly. Už po dvoch týždňoch dokážem po anglicky povedať, čo chcem. To sa mi v práci naozaj zíde!

– Čo by ste odporučili ľuďom, ktorí ešte nehovoria po anglicky?
Rozhodne odporúčam vyskúšať švajčiarsku metódu každému, kto si myslí, že v cudzích jazykoch nie je dobrý. Čo sa mňa týka, prvé výsledky som pocítil už po pár dňoch – z naučených slovíčok som vedel vytvoriť myšlienku v angličtine. Bolo to pre mňa veľké prekvapenie a vtedy som si uvedomil: áno, táto metóda skutočne funguje!

 

Navštív webovú stránku www.SwissLanguages.sk a prijmi zľavu na svoj jazykový školiaci program!
Záruka programu SwissLanguages.sk: pomocou programu výuky jazyka na internete sa naučíte rozprávať po anglicky na úrovni, s ktorou budete spokojní, alebo vám vrátime peniaze! Iba dnes – dostaneš jazykový program s 55 % zľavou – iba za 6,95 € (bežná cena 16,95 EUR). Nezmeškaj! Dnešná zľava len pre prvých 30 záujemcov.