AINULAADNE MEETOD INGLISE KEELE ALGAJATELE

IMG_3247
„Õppisin inglise keele ära, sest tahtsin osaleda vestlustes välismaa sugulastega,” räägib Ines S. „Tänu sellele programmile teen ma seda nüüd vabalt!”

 


Kas te olite varem inglise keelt õppinud?
See oli esimene kord, kui ma õppisin inglise keelt. Varem ma ei olnud sellele mõelnudki, aga iga asi on kord esimest korda!

Mis innustas õppima inglise keelt Šveitsi meetodiga?
Meie perel on nüüd välismaal sugulased, kes räägivad inglise keelt. Kui nad külla tulid, tundsin end tavaliselt väga ebamugavalt – ma ei saanud aru, mida nad ütlevad, ega osanud ka küsimustele vastata. Ülejäänud pereliikmed peale minu said kõigest aru ja vestlesid külalistega vabalt. Ma tahtsin osata samamoodi rääkida!
Just Šveitsi keeleprogrammiga liitusin seetõttu, et mind inspireeris teiste inimeste positiivne tagasiside selle meetodi kohta. Kõnetas ka fakt, et võin õppida millal iganes. Seejuures garantiiga – kui mul ei õnnestu seda ära õppida, saan makstud raha tagasi.

Kuidas toimus õppimine?
Registreerudes sain kohe juurdepääsu programmile ja võisin hakata seda kasutama. Kõik oli just nii, nagu ma ette kujutasin – omandasin keele kiiresti ja ilma takerdumata. Kõige rohkem meeldis mulle see, et võin programmi kasutada igal ajal, nii kodus kui ka tööl vabal hetkel. See on väga lihtne, vahel märkan, et olen programmiga veetnud mitu tundi, sest see on nii kaasahaarav!

Kuidas te hindate oma inglise keelt pärast kaht nädalat?
Minu hääldus on oluliselt paranenud. Nüüd tunnen ma end ka inglise keelt rääkides palju kindlamalt. Mul on väga hea meel, et saan filme vaadates paljudest fraasidest aru ning võin jälgida vestlusi. Nüüd ootan kannatamatult oma välismaiseid sugulasi külla, et võiksin neid üllatada oma uute inglise keele teadmistega!

Mida te soovitaksite neile, kes ei oska veel inglise keelt?
Veel hiljuti ei rääkinud ma sugugi inglise keelt ning see tundus võimatu. Täna mõtlen ma juba vastupidiselt – nüüd oskan inglise keeles rääkida enda ja oma pere kohta kõigest. Lühikese ajaga inglise keeles vestlema õppida on nüüd võimalik ning ka sina võid seda teha!
inese dzeltena teksts-2

Mine aadressile www.SwissLanguages.com, et saada oma keeleõppeprogramm soodustusega! (8)

Šveitsi keeleõppemeetodi puhul kasutatakse ainult neid sõnu ja fraase, mida on tõepoolest vaja teada, et uues keeles suhelda. Rõhk on sellel, et sa suudaksid võimalikult kiiresti moodustada lauseid ja saada võõrkeelest aru. Šveitsi keeleinstituudi loodud meetod põhineb regulaarsetel võõrkeele omandamise uuringutel. Ole esimeste hulgas ja saa 55% soodustust! Mine aadressile swisslanguages.ee

Vajuta siia, et alustada õppimist!