Šokeeriv – naine õppis 73-aastaselt ära inglise keele!

„Midagi selle meetodiga sarnast polnud ma veel varem näinud – tundide vorm on üsna huvitav! Juba pärast esimesi tunde suutsin peagi ka ise inglise keeles rääkida,“ jutustab Astrid (73), kes õppis detsembris ära inglise keele. Loe intervjuud Astridiga ja saad teada, kuidas ka sina võid õppida inglise keele ära 14 päevaga ning saada ainult täna inglise keele omandamiseks 55% pühadesoodustuse!
 
– Millised olid teie inglise keele teadmised enne Šveitsi programmi?– Enne seda ei olnud ma inglise keelt üldse õppinud. Sain inglise keelest veidi aru, mõistsin kõige lihtsamaid sõnu, aga mul oli hääldusega väga suuri probleeme. Tundsin end rumalalt – mingeid sõnu ma teadsin, aga isegi lihtsaid asju tundus mulle täiesti võimatu öelda! Selge see, et tänapäeval on see suur puudus. Eriti siis, kui tahad reisides ise vestelda, mitte kogu aeg paluda, et keegi tõlgiks. Nii ma otsustasingi inglise keele ära õppida…– Mis innustas valima just Šveitsi meetodit?– Lugesin soovitusi selle õppemeetodi kohta ning mind veenis garantii – ma kas õpin inglise keelt rääkima või saan raha tagasi. Tundus väga mugav, et ma võin inglise keelt õppida siis, kui mul endal on selleks aega, ning et pole vaja kuskile spetsiaalselt minna. Otsustasin proovida. Mõtlesin, et kui see ka ei õnnestu, siis saan vähemalt raha tagasi. Tellisin programmi Šveitsi meetodi veebisaidilt ja hakkasin õppima.– Kuidas toimus õppimine?

– Õppimine toimus arvuti juures. Kõigepealt tuli Šveitsi meetodi veebisaidil sisestada oma e-posti aadress. Siis avanes esimene tund, kus ma sain hakata õppima kõige olulisemaid sõnu. Kõigis tundides saab alati tagasi minna ja spikerdada, kui miski on meelest ära läinud. Midagi selle meetodiga sarnast polnud ma veel varem näinud – tundide vorm on üsna huvitav! Juba pärast esimesi tunde suutsin peagi ka inglise keeles rääkida.

– Kuidas te hindate oma inglise keelt pärast programmi lõppu?

– Märkasin muutust juba pärast esimesi tunde. Minu inglise keele hääldus on palju parem kui alguses, kui ma hakkasin seda suurepärast programmi kasutama! Nüüd ma oskan inglise keelt, tahan minna välismaale, kus ma saan oma teadmisi kasutada ja lõpuks ometi vabalt vestelda, ilma et peaksin oma inglise keele oskuse pärast häbenema. See on väga hea tunne!

– Mida te soovitaksite neile, kes ei oska veel inglise keelt?

– Sellest pole midagi, kui sa ei oska veel inglise keelt – mitte kunagi ei ole liiga hilja õppima hakata! Šveitsi meetod sobib igale vanusele ja ka algajatele nagu mina. Seepärast soovitan lihtsalt registreeruda ja peale hakata – sul õnnestub see kindlasti!

Klõpsa siin – SwissLanguages.com – ja hakka 14 päevaga inglise keeles rääkima!

Swisslanguages.ee pakub võimalust õppida rääkima inglise keelt 14 päevaga või saada raha tagasi! Ainult täna saad keeleõppeprogrammi pühadesoodustusega – ainult 6,95 euro eest (tavahind 16,95 eurot). Ära jää hiljaks! Soodustus kehtib ainult 100 esimesele tänasele huvilisele.

EEalise_parize_pavasars

NÜÜD on õige aeg alustamiseks! Vajuta siia ja hakka õppima Šveitsi meetodiga!