Šokiruoja! Moteris atranda metodą, kaip per 2 savaites išmokti anglų kalbą!

eva-blumberga-55f028315854a

„Jau pirmąjį vakarą mane apėmė azartas – pagal šį naują metodą mokytis buvo ne tik paprasta, bet ir įdomu! Po dviejų savaičių aš jau galiu angliškai pasakyti viską, ką noriu! Puiku!“ – pasakoja Eva Blumberga (48 m.). Perskaityk interviu su Eva ir sužinok, kaip ir tu gali išmokti anglų kalbos per 14 dienų! Dėmesio – tik šiandien akcija – gauk 55 % nuolaidą anglų kalbai!

– Ar prieš tai mokeisi anglų kalbos?

– Mokykloje anglų kalbos pamokos buvo labai paviršutiniškos ir dažnai teko patirti, kad anglų kalbos nežinojimas yra didelis trūkumas. Kartais net gėda būdavo pasakyti, kad nemoku kalbėti angliškai. Tik dėl kalbos nemokėjimo aš praleidau daug gerų galimybių. Todėl jau kelerius metus norėjau išmokti anglų kalbos – iš dalies dėl to, kad galėčiau keliauti į užsienį ir laisvai susikalbėti. Bandžiau mokytis iš knygų, bet tam reikėjo daug laiko. Galų gale į viską numojau ranka.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Atsitiktinai internete pastebėjau reklamą, kurioje buvo siūloma išmokti anglų kalbos per dvi savaites. Iš pradžių tai atrodė nerealu, bet prie atsiliepimų pamačiau ir vienos savo pažįstamos vardą. Pasirodė, kad ji taip pat buvo išmokusi kalbėti angliškai per trumpą laiką. Tai mane įtikino, kad ir man reikia pabandyti! Tą pačią dieną užsiregistravau su savo el. pašto adresu ir parsisiunčiau programą.

– Kaip vyko mokymasis?

– Užsiėmimus pradėjau praėjus kelioms dienoms nuo registracijos – kai turėjau laisvo laiko. Įvedžiau savo el. pašto adresą ir atsidariau pirmą užsiėmimą. Atrodė keista, kad metodas visiškai skiriasi nuo to, kas mokoma mokyklose. Jau pirmąjį vakarą mane pagavo azartas – mokytis buvo ne tik paprasta, bet ir įdomu! Iš pradžių mokiausi naujų žodžių, paskui perėjau prie sakinių ir tarimo. Bet kuriuo metu galėjau grįžti atgal arba pakartoti tiek kartų, kiek reikėjo. Aš pati galėjau nuspręsti, kiek ir kada mokytis.

– Kaip jūs vertinate savo anglų kalbą po 2 savaičių?

– Praėjus dviem savaitėms aš jau galiu angliškai pasakyti viską, ką noriu. Tai leidžia būti tikrai, kad realiame pokalbyje nepasimesiu ir galėsiu atsakyti. Be to, programa po 2 savaičių niekur nedingsta – vis dar galiu atsidaryti savo el. paštą ir pasižiūrėti, pakartoti tarimą. Puiku!

– Ką Jūs rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Rekomenduoju užsiregistruoti ir pradėti mokytis! Galų gale – kada bus geresnis laikas pradėti mokytis kažko naujo nei rugsėjo? Tai yra paprastas metodas, pagal kurį visi gali lengvai išmokti kalbėti angliškai. Kol neišbandysi, tol nežinosi!

Mokytis niekada ne per vėlu! Pradėk šiandien ir suprask, kaip lengva yra mokytis kalbos pagal šį metodą!

Apsilankyk čia – www.SwissLanguages.lt – ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai.

LTalise_parize_pavasars