Intervija, kas pārsteidza Latviju: Rutule atklāj noslēpumu, kas palīdz apgūt angļu valodu ievērojami labāk nekā kursos!

swiss languages

Iekārtojies ērtāk un izlasi šo interviju ar sievieti, kas atklāja veidu kā jebkurš var apgūt angļu valodu pāris dienu laikā…
Teikšu kā ir – šī sieviete māk iedvesmot!!!!

– Vai bijāt iepriekš mācījusies angļu valodu?

Angļu valodu mācījos skolā. Bet līmenis tur bija zems un mums tā arī teica – angļu valoda tāpat jums nebūs vajadzīga, gan jau atceraties tos laikus… Un kā vēl izrādījās vajadzīga! Visspilgtāk atmiņā palicis ceļojums ar kori uz ārzemēm. Tā bija pirmā reize, kad saskāros ar to, ka neprotu sarunāties angliski. Baidījos, jo mans vārdu krājums bija mazs un izruna arī ļoti slikta. Tāds kauns.. visu ceļojumu jutos ļoti slikti, jo nevarēju iesaistīties sarunās.

Kas pamudināja sākt mācīties angļu valodu ar Šveices metodi?
Jau sen gribēju iemācīties angļu valodu. Bet nezināju, kā lai to apvieno ar darbu un kā to darīt vislētāk. Tad internetā redzēju piedāvājumu izmēģināt mācīties pēc Šveices metodes. Mani iedvesmoja citu cilvēku pozitīvā pieredze un tas, ka varēšu apgūt valodu neizejot no mājām.

– Kā notika mācīšanās?
Viss notika ērti un viegli. Varēju to darīt sev ērtā laikā un vietā, un neviens mani nesteidzināja, kā tas parasti notiek skolās vai valodu kursos. Programmā bija ērti klausīties pareizu izrunu un arī trenēt savējo. Nodarbības ir viegli saprotamas un ātri iet uz priekšu.

tiešā-runa-ROFL_07

– Kā jūs vērtējat savu angļu valodu pēc 2 nedēļām?
Tagad, kad vairs nekaunos par savu angļu valodu, nevaru sagaidīt, kad atkal brauksim ar kori ceļojumā! Šoreiz gribēšu sarunāties angliski tā kā to parasti dara citi. Agrāk jutos mazvērtīga, ka nemāku runāt angliski, man bija bail, ka pateikšu ko nepareizi. Ar šo programmu es ievērojami papildināju vārdu krājumu. Tā arī deva iespēja netraucēti trenēt savu izrunu un, savukārt, pateicoties tam ir cēlies mans pašapziņas līmenis.

– Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri vēl nerunā angliski?
Es ļoti gribēju runāt angļu valodā un sapratu, ka galvenais bija spert pirmo soli!  Es uzskatu valodu zināšanas par vislielāko cilvēka bagātību, tāpēc mācīšanos nevajag atlikt. Es iesaku to darīt ar Šveices valodapmācības programmu, jo tā ir ērta un to ir viegli apvienot ar ikdienas darbiem.

——

Kas ir Tavi nepiepildītie sapņi un neīstenotās vēlmes?

Sper pirmo soli savas dzīves labākajos piedzīvojumos – saņem savu svešvalodu programmu un atklāj savas bezgalīgās iespējas!

tiešā-runa-ROFL_10

100% GARANTIJA Tev – ja neiemācīsies valodu, programmas veidotāji atgriezīs Tavu samaksāto naudu tajā pašā darba dienā!