Interviu, kuris nustebino Lietuvą: Moteris atskleidžia paslaptį, kaip išmokti anglų kalbos daug geriau nei kursuose!

swiss languages

Įsitaisyk patogiau ir perskaityk interviu su moterimi, kuri atrado būdą, kaip kiekvienas gali išmokti anglų kalbos per kelias dienas…

Pasakysiu, kaip yra ši moteris moka įkvėpti!!!

Ar prieš tai mokėtės anglų kalbos?

Anglų kalbos mokiausi mokykloje. Bet ten lygis buvo žemas. Mums taip ir sakydavo – anglų kalbos jums nereikės, tikriausiai atsimenate tuos laikus… O pasirodė, kad anglų kalba dar ir kaip reikalinga! Geriausiai prisimenu kelionę su choru į užsienį. Tai buvo pirmas kartas, kai susidūriau su tuo, kad nemoku susikalbėti angliškai. Bijojau, nes mano žodynas buvo labai skurdus, o tarimas irgi buvo blogas. Tokia gėda… Visą kelionę jaučiausi labai blogai, nes negalėjau dalyvauti pokalbiuose.

Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

Jau seniai norėjau išmokti anglų kalbos. Bet nežinojau, kaip tai suderinti su darbu ir kaip tai daryti pigiausiai. Tada internete pamačiau pasiūlymą pabandyti mokytis pagal Šveicarijos metodą. Mane įkvėpė kitų žmonių teigiama patirtis ir tai, kad aš galėsiu mokytis kalbos neišeidama iš namų.

Kaip vyko mokymai?

Viskas vyko patogiai ir lengvai. Galėjau tai daryti sau patogiu metu ir patogioje vietoje, niekas manęs neskubino, kaip įprasta mokyklose arba kalbų kursuose. Programa taip paruošta, kad patogu klausytis taisyklingo tarimo ir lavinti savo tarimą. Pamokos yra lengvai suprantamos ir viskas greitai juda į priekį.

Kaip jūs vertinate savo anglų kalbą po 2 savaičių?

– Dabar, kai nebesigėdiju savo anglų kalbos, negaliu sulaukti, kada vėl važiuosime su choru į kelionę! Šį kartą norėsiu kalbėti angliškai taip, kaip tai paprastai daro kiti. Anksčiau jaučiausi prastesnė, kad nemoku kalbėti angliškai, bijojau, kad pasakysiu kažką netaisyklingai. Ši programa padėjo man labiau praturtinti žodyną. Turėjau galimybę laisvai lavinti savo tarimą ir dėl to labiau pasitikiu savimi.

tiešā-runa-ROFLlt_03

Ką Jūs rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

Aš labai norėjau kalbėti angliškai ir supratau, kad svarbiausia buvo žengti pirmą žingsnį!  Manau, kad kalbos žinios yra didžiausias žmogaus turtas, todėl mokymosi nereikia atidėlioti. Rekomenduoju tai daryti su Šveicarijos kalbų mokymo programa, nes ji yra patogi, ją yra lengva suderinti su kasdieniais darbais.

Kokios yra Tavo neišsipildžiusios svajonės ir troškimai?

Ženk pirmąjį žingsnį į geriausius savo gyvenimo nuotykius gauk savo užsienio kalbų programą ir atskleisk neribotas savo galimybes!

tiešā-runa-ROFLlt_07100 % GARANTIJA Tau – jei neišmoksi kalbos, programos kūrėjai grąžins Tavo sumokėtus pinigus tą pačią darbo dieną!