Intervjuu, mis üllatas Eestit: Naine avastas saladuse, mis aitab inglise keelt oluliselt paremini omandada kui kursustel!

swiss languages

Sea end mugavamalt sisse ja loe läbi see intervjuu naisega, kes avastas mooduse, kuidas igaüks saab inglise keele omandada vaid mõne päevaga…

Ütlen nagu on see naine oskab innustada!

Kas te olite varem inglise keelt õppinud?

Õppisin inglise keelt koolis. Aga tase oli seal madal ja nii meile öeldigi – inglise keelt nagunii teil vaja ei lähe, küllap mäletate neid aegu… Ja kui vajalikuks veel osutus! Kõige eredamalt on meelde jäänud reis kooriga välismaale. See oli esimene kord, kui puutusin kokku sellega, et ma ei oska inglise keeles vestelda. Kartsin, kuna mu sõnavara oli kesine ja ka hääldus oli väga halb. Selline häbi… kogu reisi vältel tundsin end väga halvasti, sest ei saanud vestlustes osaleda.

Mis innustas õppima inglise keelt Šveitsi meetodiga?

Juba ammu tahtsin inglise keelt ära õppida. Kuid ma ei teadnud, kuidas seda tööga ühendada ja kuidas seda kõige odavamalt teha. Siis nägin internetis pakkumist õppimiseks Šveitsi meetodil. Mind innustas teiste inimeste positiivne kogemus ja see, et saan omandada keele kodust väljumata.

Kuidas toimus õppimine?

Kõik toimus mugavalt ja kergelt. Võisin seda teha endale sobival ajal ja kohas ning mitte keegi ei kiirustanud mind tagant, nagu see toimub tavaliselt koolis või keelekursusel. Programmis oli hea kuulata õiget hääldust ja treenida ka enda oma. Tunnid on kergelt mõistetavad ja läksid kiiresti edasi.

ee_03

Kuidas Te hindate oma inglise keelt pärast kaht nädalat?

Nüüd, kui ma enam ei häbene oma inglise keele pärast, ei jõua ma ära oodata, millal jälle sõidame kooriga reisile! Seekord tahan ma vestelda inglise keeles, nagu teevad seda tavaliselt teised. Varem tundsin alaväärsustunnet, et ei oska inglise keeles rääkida, ja kartsin, et ütlen midagi valesti. Selle programmiga täiendasin ma oluliselt oma sõnavara. See andis ka võimaluse segamatult oma hääldust treenida ja tänu sellele tõusis minu enesekindluse tase.

Mida te soovitaksite neile, kes ei räägi veel inglise keelt?

Ma tahtsin väga inglise keeles rääkida ja mõistsin, et kõige tähtsam oli astuda esimene samm! Arvan, et keelte oskus on inimese suurim rikkus, seepärast ei tasu õppimist edasi lükata. Mina alustasin õppimist Šveitsi keeleõppe programmiga, kuna see on mugav ja lihtsalt ühendatav igapäevatöödega. Millised on sinu täitumata unistused ja ellu viimata soovid?

Astu esimene samm oma elu parimate seikluste poole hangi oma võõrkeeleprogramm ja avasta oma lõputud võimalused!

ee_07100% TAGATIS sulle – kui sa keelt ära ei õpi, tagastavad programmi loojad sinu makstud raha selsamal tööpäeval!